Dom

Shanghai Runkey Biotech Co., Ltd.

Kilka słów o nas
1 2 3 4 5

Shanghai Runkey Biotech Co., Ltd.

Jako wiodący i profesjonalny dostawca witaminy C (kwas askorbinowy), Shanghai Runkey Biotech Co., Ltd specjalizuje się w badaniach i rozwoju, sprzedaży, dystrybucji i stosowaniu witamin. Koncentrujemy się na dostarczaniu witaminy C o doskonałej jakości w oparciu o zaawansowane urządzenia i naszą silną siłę techniczną. Certyfikaty GMP, ISO, KOSHER, HALAL są również dostępne na życzenie naszych klientów. Nasze produkty są zgodne ze standardami USP, BP, EP, FCC itp. I są szeroko stosowane w aptekach, żywności, kosmetykach i paszach. Wiele międzynarodowych firm farmaceutycznych przyciąga nasza dobra reputacja i przychodzą z nami rozmawiać o interesach. Aby zapewnić dobrą jakość i reputację, nasza witamina C została sprzedana do Europy, Ameryki Północnej, Azji, Australii, Bliskiego Wschodu i Ameryki Łacińskiej.

„Dostarczanie klientom równoważnych innowacyjnych rozwiązań, dzielenie się informacjami rynkowymi i pomaganie klientom w tworzeniu wartości” to nasza misja. Naszą wizją jest „być globalnym niezawodnym dostawcą rozwiązań witaminowych”.

Nasza podstawowa kultura to „pasja, innowacja, uczciwość, wdzięczność i oddanie społeczeństwu”.

Shanghai Runkey jest naprawdę najlepszym wyborem i partnerem dla witamin na świecie. Jestem pewien, że nasza stabilna zdolność dostaw, doskonała jakość i profesjonalna obsługa sprawią, że będziesz mieć doskonałe doświadczenia zakupowe.

Czekamy na współpracę z tobą i twoją cenioną firmą na bardzo długie okresy.

Szczegóły firmy

Rynek Główny

Na calym swiecie

Rodzaj działalności

Dystrybutor / Hurtownik

Eksporter

marki : RUNKEY

Ilość pracowników : 100~120

Rok założenia : 2016

pc Export : 80% - 90%

2016 Firma Shanghai Runkey Biotech Co., Ltd została założona i zajmuje się głównie produktami z witaminą C.

2018 Po 3 latach rozwoju Shanghai Runkey Biotech Co., Ltd buduje silną sieć sprzedaży, a wielkość sprzedaży wynosi ponad 1 000 000 USD.

Usługowe

Zapewnienie jakości:

Ścisłe zarządzanie jakością rozpoczyna się od surowców. Każda partia surowców zostanie przetestowana ściśle przed magazynowaniem. Warsztaty czystej produkcji i profesjonalni operatorzy produkcji to podstawa dobrej jakości. Surowe testy produktów końcowych to gwarancja wejścia na rynek.

Bezpieczny transport:

Bezpieczny transport i dobre opakowania są częścią naszych profesjonalnych usług. Często współpracujemy z najlepszą firmą logistyczną, aby dostarczyć towar w kraju. A w przypadku transportu morskiego często kładziemy nasze towary na paletach, aby zapewnić bezpieczny transport na morzu.

Usługi wysokiej jakości:

Celem naszych usług jest ułatwienie naszej działalności. Klienci są naszym Bogiem i zawsze staramy się jak najlepiej spełnić wymagania klientów. Wierzę, że nasze usługi wysokiej jakości sprawią, że będziesz mieć dobre doświadczenia biznesowe.

Firma Zespół

Zespół sprzedaży

Nasz zespół sprzedaży jest mały, ale profesjonalny. Wszyscy nasi pracownicy handlowi są bogaci w chemiczne doświadczenia przez około 10 lat. Możemy dołożyć wszelkich starań, aby zapewnić najlepszą obsługę naszym klientom z taką samą pasją, entuzjazmem i oddaniem. a nasz dyrektor sprzedaży ma wieloletnie doświadczenie w zakresie usług dla kilku międzynarodowych koncernów farmaceutycznych, takich jak Abbott, Novartis itp.

Dyrektor ds. Sprzedaży: Terry Zhang Email: terry@runkeybio.com Tel: +86 13524351019

Dyrektor finansowy: Pani Liu Email: Miya@runkeybio.com Tel .: +0086 17317815515

KONTAKT

Adres: Pokój 601, budynek 62, nr 221, Caiyun Road, Szanghaj, 201306, Chiny

  • Tel:86-21-58070171
  • Faks:86-21-58070171
  • Czas pracy:9:00-18:00
  • Mobile Site